Zamykamy line-up AR 2022!
Do programu 15. edycji festiwalu Audioriver dołącza ponad 40 przedstawicieli i przedstawicielek polskiej sceny!
Pełna lista artystów zamykających muzyczny program Audioriver 2022 to: A_GIM / Jurek Przeździecki live, ANE, Bert, Beskres, Deaf Can Dance, Earth Trax, Enigmatic, Foxall, GINEE, iRobot, Joana b2b Keytov, K.O.D, Kapoor, Kappa e ravve, Karol Aleksander, KECZUP, Kuba Korta, Last Robots, LuLu Malina, Marika Srbinovska, Matt S, MKO, Negativ, Novika & Mr. Lex, Nuarrrrr, Ola Teks, Penera, Piotr Ho b2b KUAK, Rafa’el live, Raidho, Sarapata live, Seb & Rodrigezz, Senthia, Sept, Shandrill, Skarby, Vacos Malcolm, Vidno oraz WAX + K-Size.
Występom wykonawców towarzyszyć będą wizualizacje polskiej czołówki VJ-ów – tym razem na Audioriver zobaczymy twórczość takich artystów, jak: FTVision, Lola Haze, Pushka Studio, Tving Stage Design oraz Visualism (FkS x EYE)
Line-up Audioriver 2022:
Piątek, 29 lipca
Lista artystów w kolejności alfabetycznej (kolejność i godziny występów zostaną ogłoszone wkrótce):
MAIN STAGE
The Blaze, Ross From Friends live, Skarby, Solomun, Vacos Malcolm, WhoMadeWho
VJs: FTVision + Lola Haze
CIRCUS TENT
An On Bast live, Joyhauser, Len Faki, Mathame, Mind Against, Robert Hood live, Seb & Rodrigezz
VJs: Pushka Studio
STUDIO
Adriatique, Ben Böhmer live, Gorgon City, Magit Cacoon, Prismode & Solvane, Senthia
KOSMOS
A_Gim / Jurek Przeździecki live, Alignment, Aksamit, Dasha Rush b2b Błażej Malinowski, I Hate Models, Neon Chambers live, Paula Temple b2b SNTS, Sept
VJ: Tving Stage Design
HYBRID TENT
A.M.C ft. Phantom, Friction ft. Linguistics, Ginee, Kasra, Pola & Bryson, Redpill, S.P.Y ft. MC LowQui, Tim Reaper, Wax + K-Size, Wilkinson (dj set) ft. MC Ad-Apt
VJs: Visualism (FkS x EYE)
COLOUR STAGE
Cormac, Filip Sonik b2b Mihvu, Horse Meat Disco, Nuarrrrr, Octo Octa, Peach
CHILLOUT STAGE
Ane, Foxall, IKARVS live, Kapoor
OLD MARKET SQUARE
Matt S, Vidno
Sobota, 30 lipca
MAIN STAGE
Baasch, BICEP live, Earth Trax, KAS:ST live, Sarapata live, Satori & The Band From Space, Sevdaliza
VJs: FTVision + Lola Haze
CIRCUS TENT
Alan Fitzpatrick, Beskres, Eli & Fur, Hot Since 82, Joana & Keytov, Marco Bailey b2b Deas, Yotto
VJs: Pushka Studio
STUDIO
Âme b2b Dixon, DJ Holographic, Echonomist, Jimi Jules b2b Trikk, Piotr Ho b2b Kuak, Terr
KOSMOS
Dr. Rubinstein, Elli Acula, LSDXOXO, MKO, Penera, Planetary Assault Systems Live, Viper Diva (Shlømo & Hadone)
VJ: Tving Stage Design
HYBRID TENT
BCee, Burr Oak, DJ Fresh ft. Messy MC, Fred V, Harriet Jaxxon, Negativ, Neonlight, Shandrill, Something Something, Zardonic & Fickle6 present Takeover
VJs: Visualism (FkS x EYE)
COLOUR STAGE
Alinka, Catz ‘N Dogz, Monster, Ola Teks, Patrick Mason, Roi Perez
CHILLOUT STAGE
Deaf Can Dance, kEczuP, Kuba Korta, Raidho
OLD MARKET SQUARE
Enigmatic, kappa e ravve, Marika Srbinovska, Rafa’EL live
Niedziela, 31 lipca
THEATER IN THE WOODS
ABĒDI, Carlita, Damian Lazarus, Leon b2b Glasse, Yulia Niko
PARK STAGE
Dan Shake, Duszne Granie, Elkka, Mall Grab, Thabo, Thalo Santana
Nadal trwa sprzedaż festiwalowych karnetów dwudniowych oraz biletów jednodniowych na piątek i sobotę. Wejściówki na Audioriver można zdobyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl: https://bit.ly/2faykc5oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce: https://bit.ly/2M35rNA
—
Partnerzy festiwalu:
POKiS
PŁOCK
Red Bull
Strefa Jelenia
Spritz Zone
Lech
Bit Miasta
Patroni medialni: Onet, NOIZZ.pl, newonce.radio, TVP Kultura, Co Jest Grane24, muno.pl, naszemiasto.pl, Rytmy.pl, Gazeta Wyborcza, naTemat.pl i ASZdziennik.pl