TIMETABLE AUDIORIVER 2023

TIMETABLE AUDIORIVER 2023

Piątek, 28.07 – pobierz PDF

 

Main Stage:

19:00 Jazxing

20:30 Kamp! live

21:45 Gheist live

23:15 Worakls Orchestra

00:30 ZHU

02:30 Artbat

 

Circus:

19:00 VHT b2b Zuzka

20:30 Axel Haube b2b Human Rias

22:15 VNTM live

23:45 Enrico Sangiuliano

01:30 Kevin De Vries

03:15 Anfisa Letyago

05:00 Joyhauser

 

Studio:

19:00 Sosia

20:30 Zuchy

22:15 Michal Zietara

23:45 CC:DISCO!

01:15 Palms Trax

03:00 Astra Club (DJ Tennis + Carlita)

05:00 KID SIMIUS

 

Kosmos:

19:00 Daisy Cutter

20:30 Spectribe

22:00 Deas

23:30 Adiel

01:00 Klangkuenstler

02:30 999999999 live

04:00 Trym

05:30 Truant b2b Vitcat

 

Pulse:

19:00 Alegria b2b Bambi Uzi

21:00 Neverafter (CLS & Wax + K-size)

22:00 Flava D

23:00 Krakota

00:00 Święty Bass

01:30 TQD (Royal T, DJ Q, Flava D)

03:00 Notion

04:00 Zero

05:00 Holoe

 

Impact:

19:00 Adelix

20:30 Rhythm Baboon

22:00 Mixtress

23:00 My Nu Leng

00:00 Serum

01:00 Kanine

02:00 Fade Black b2b Annix

03:00 Pythius

04:00 Adamformat

05:00 Detoxic

 

Chill:

21:00 Sima

23:00 Kapoor

01:00 Fresh

03:00 Sassafras Tree

 

Old No7 Bar:

21:00 Pocen7a

22:30 Nowosad

00:15 Nucasa

02:00 Chriss Jaxx

03:45 John Waiter

 

Bit Miasta:

21:00 Senthia

23:00 Joana

01:00 Angelo Mike

03:00 Gigi

 

W Punkt:

21:00 Hedonist

01:00 Nuarrrrr

03:00 Ania Kilash

 

Stary Rynek:

18:30 Vidno

19:30 Matt S

 

Sobota, 29.07 – pobierz PDF

 

Main Stage:

19:45 Rysy

20:50 Baasch (+ special guest Rosa Anschütz)

22:00 Shygirl

23:30 Monolink

01:30 Moderat

03:00 Mathame AV

 

Circus:

19:00 Sincz

21:00 An On Bast live

22:00 8Kays

23:45 Colyn

01:30 Alan Fitzpatrick

03:15 Dubfire

05:00 Chris Liebing

 

Studio:

14:00 Pysh

16:00 Filip Sonik b2b Mihvu

18:00 Lulu Malina

19:30 Wirski

21:00 Catz ‘n Dogz

23:00 LP Giobbi

00:30 Desiree

02:00 Oliver Koletzki

03:30 Chloé Caillet

05:00 Deer Jade

 

Kosmos:

19:00 Anna Borsuk

20:15 A_Gim

21:45 Blazej Malinowski b2b Claudio PRC

23:45 Skin on Skin

01:15 VTSS

02:45 LSDXOXO

04:15 Ki/Ki

05:45 Naked Relaxing

 

Pulse:

14:00 Casper Levy

16:00 Ginee

17:00 Buhhaj

18:00 Levela

19:00 The Caracal Project

20:00 Gyrofield

21:00 Turno ft. MC Dreps

22:00 Delta Heavy

23:00 Tengu

00:00 Y U QT

01:00 Conducta

02:00 TS7

03:00 Redlight

04:00 Semprey

 

Impact:

19:00 Lux Familiar

20:00 We Rob Rave

21:30 Coco Bryce

22:30 Samurai Breaks

23:30 Camo & Krooked ft. Daxta MC

01:00 Mandidextrous

02:00 Imanu b2b Buunshin

03:00 Bou

04:00 Zombie Cats

05:00 Wobler

 

Chill:

21:00 Seb & Rodrigezz

23:30 Raidho

01:30 Ikarvs

03:00 Deaf Can Dance

 

Old No7 Bar:

21:00 Seb Skalski

23:30 Novika & Mr. Lex

01:30 Last Robots

04:00 EXCE

 

Bit Miasta:

21:00 Duszne Granie

23:00 Korea

01:00 Weikum

03:00 Vacos

 

W Punkt:

21:00 Aen b2b Aja

00:00 Grażyna Biedroń

02:00 Miód

 

Niedziela, 30.07 – pobierz PDF

 

Theather in the Woods:

11:00 Foxall

13:30 Leon b2b Glasse

16:30 Elif

18:00 Brina Knauss

19:30 Mind Against

 

Park:

11:00 Marcin Krupa b2b Rytmik

13:30 K.O.D.

16:30 Pablo Bozzi

18:15 Avalon Emerson

20:00 Job Jobse

 

Stary Rynek:

12:00 Chupax pres. Poltrax

13:00 Maciej Pietras b2b Koza

14:00 Sir Ulik b2b Piotr Ho

15:30 Pablo b2b Ice b2b Luke Hiero

IDZIE NOWE

IDZIE NOWE

W 2024 roku Audioriver nie odbędzie się już w Płocku. Festiwal po blisko dwóch dekadach zmienia swoją lokację, pozostając jednak wiernym muzycznym korzeniom. Niedługo ogłosimy ekscytujące plany festiwalu na przyszłość.