Spółka Akcyjna
 
News
Bądź na bieżąco z Audioriver
Podsumuj Audioriver 2011

W ubiegłą niedzielę zakończyła się kolejna, rekordowa edycja festiwalu. Tym razem na płockiej plaży bawiło się aż ok. 17 tys. osób każdego dnia! Zamiast jednak chwalić się kolejnym sukcesem, pytamy o Wasze wrażenia i zapraszamy do specjalnie przygotowanej ankiety.

Audioriver rozrósł się już do takich rozmiarów i jest przy nim tyle pracy, że nie jesteśmy w stanie oceniać go obiektywnie. Nigdy nie zapomnimy niezmierzonego tłumu tańczącego w deszczu podczas Paula Kalkbrennera czy całej publiczności Circus Tent siadającej na piasku na prośbę Modeselektor. Roztańczony rynek Starego Miasta, wypełnione ludźmi warsztaty Red Bull Music Academy i sala kina festiwalowego to także wspaniałe elementy szóstej edycji. Nie chcemy jednak, by liczba osób i skala eventu przysłoniła nam to, co zawsze było dla nas najważniejsze: muzykę, atmosferę, bezpieczeństwo. Dlatego pytamy Was - naszych uczestników, jak Wy oceniacie Audioriver 2011. Mamy całą masę świetnych sygnałów, ale jesteśmy też otwarci na krytykę i bardzo zależy nam, żeby nie zginęła ona gdzieś w tłumie komentarzy.“

Ankietę znajdziecie pod tym adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-13459.html.

Chęć pomocy w rozwijaniu festiwalu powinna wystarczyć jako motywacja do udzielenia odpowiedzi, ale w razie gdyby tak nie było, mamy wejściówki dla co setnej osoby, która wypełni ankietę i zostawi swój e-mail. Mówimy o biletach na event z Jamesem Holdenem i Lukiem Abbottem w Soho Factory w Warszawie, który odbędzie się 4 listopada.

Zanim jednak nadejdzie listopad, przypominamy o naszym najnowszym festiwalu. Pożegnanie Lata z udziałem Turboweekend, Myslovitz, Smolika, Everlaunch, Lao Che, Pustek i Letters From Silence odbędzie się już 3 września na płockiej plaży. Wstęp jedyne 29 pln (darmowy dla dzieci poniżej 12 lat – pod opieką osoby dorosłej). Daj znać na Facebook, że się wybierasz.